Героїв зустрічатимуть гідно

Косівська районна військова адміністрація ініціювала зустріч представників влади, духовенства та поліції із власниками місцевого бізнесу щодо гідної зустрічі загиблих Героїв і дотримання заходів безпеки під час повітряної тривоги.

Йшлося про роботу магазинів, кав’ярень, установ та організацій під час прощання із загиблими за Україну Героями, яких привозять на майдан Незалежності м. Косова, щоб віддати належну шану, подякувати за подвиг і помолитися за упокій їхніх душ.

З цього приводу мали слово голова Косівської районної державної адміністрації — начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма, заступник голови РДА Василь Жмендак, О.Ростислав Близнюк, начальник Косівського РВП ГУНП в області Павло Федій, Косівський міський голова Юрій Плосконое. Свою думку висловили і підприємці.

Дійшли згоди, що магазини, кав’ярні, установи тощо, які безпосередньо працюють на майдані Незалежності у центрі міста, на час прощання із загиблими Воїнами зачинятимуться та долучатимуться до скорботного заходу.

У кожної людини на першому місці повинні бути духовні цінності та моральні орієнтири. Не маємо права забувати, якою ціною дається відносно спокійне життя у тилу. За Україну гинуть кращі її сини та дочки. Гідно зустріти та провести в останню земну путь полеглих бійців є нашим обов’язком — погодилися всі учасники зустрічі.

Керівниця РДА-РВА Наталія Кучма також наголосила підприємцям на неухильності дотримання загальних рекомендацій щодо правил поведінки під час повітряної тривоги.

За повідомленням Косівської РВА.

Share