Кримінальний огляд

26 червня до Косівського районного відділу поліції із заявою звернулася 62-річна мешканка Косівської територіальної громади. Жінка повідомила, що 15 червня удень сусідка зайшла на територію її земельної ділянки та витягла шість металевих стовпів. За фактом самоправства поліцейські розпочали кримінальне провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України (ККУ).

26 червня косівські поліцейські розпочали кримінальне провадження за зверненням 64-річної мешканки Косівської територіальної громади. Поліцейські встановили, що 42-річна дочка заявниці систематично вчиняє щодо неї домашнє насильство психологічного характеру. Жінку неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства. Цього разу щодо неї поліцейські розпочали кримінальне провадження за ст. 126-1 ККУ.

1 липня косівські поліцейські розпочали кримінальне провадження стосовно 40-річного жителя Яблунівської територіальної громади, який ухиляється від призову за мобілізацією. Чоловік пройшов медичний огляд, за результатами якого визнаний придатним до військової служби, отримав бойову повістку та без поважних на те причин не прибув до Косівського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки, чим ухилився від призову під час мобілізації.

1 липня на спецлінію «102» надійшло повідомлення ВІД мешканця Косівської територіальної громади про те, що в селі Шепоті помер його брат, 1984 року народження. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що 1 липня в селі Шепоті на ґрунтовій дорозі, поблизу домогосподарства, виявлено труп чоловіка. Під час проведення огляду місця події слідів насильницької смерті на тілі не виявлено, труп доставлено до патологоанатомічного відділення Косівської ЦРЛ для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті.

2 липня до чергової частини Косівського районного відділу поліції надійшло повідомлення по телефону від чергового лікаря Косівської ЦРЛ про те, що за медичною допомогою звернулася 48-річна мешканка міста Києва. До лікувального закладу виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що 1 липня, приблизно о 19 год. у с. Шешорах Косівської територіальної громади під час словесного конфлікту знайомий один раз ударив її кулаком в обличчя, в результаті чого спричинив тілесні ушкодження. За цим фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч.І.ст. 125 Кримінального кодексу України.

Косівський РВП ГУНП.

Р.S. Згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному ПОРЯДКУ І ВСТаНОВЛеНО Обвинувальним вироком суду.

Share