Микола Бородайлюк. Назарій Ватаманюк. Останній шлях Героїв

Микола Іванович Бородайлюк

Народився 1 листопада 1979 року. Уродженець і житель села Старих Кутів. Закінчив 9 класів Кутської середньої школи та Кутське ПТУ. Служив в армії. Працював на пекарні «Кути-хліб».

На початку березня 2022 року пішов захищати Україну від жорстокого ворога. Героїчно воював на фронті. Загинув 4 липня 2023 року поблизу населеного пункту Невське Луганської області, під час виконання бойового завдання.

Виплакала очі за єдиною дитиною мати Олена Миколаївна. Сподівалася, що її Микола буде їй надійною опорою і підтримкою на схилі літ. Ніколи більше не потиснуть батькової руки синочки героя — Павло і Петро.

Рідні, друзі, колеги по роботі, побратими завжди пам’ятатимуть Миколу як дуже доброго, розумного, чесного, спокійного, щирого, вихованого чоловіка.
Микола Бородайлюк пішов до небесного війська у розквіті енергії та сил. Він ще так багато міг зробити потрібного та важливого для своїх рідних, села Старих Кутів, нашої держави.

Війна забирає найкращих синів і доньок України. Наш обов’язок — берегти пам’ять про них, підтримувати їхні осиротілі родини, жити і працювати так, щоб загиблим героям не було за нас соромно, щоб їхня неймовірно велика жертва не була марною.

Назарій Дмитрович Ватаманюк

На жаль, маємо страшну втрату. Ще один житель Рожнівської громади поклав своє життя у боротьбі з ворогом.

Народився Назарій 8 липня 1992 року. Закінчив Рожнівську школу. Служив у Збройних силах України. Після служби в армії працював у Національній поліції у м.Києві. Звільнився 2014 року. Працював у Києві, у мережі супермаркетів АТБ, до 2022 року.

Був мобілізований на велику війну у вересні минулого року. Перебував на навчанні у Рівному, потім служив у Херсоні, далі — Бахмут. Мав позивний «Отаман».
Служив у 3-й окремій штурмовій бригаді, 2-й штурмовій роті, 2-му штурмовому взводі, 1-му штурмовому батальйоні. Стрілець-снайпер 2-го штурмового відділення. Підрозділ «Азов».

Нагороджений відзнакою Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного — Золотим хрестом. Ним нагороджують осіб рядового і сержантського складу за успішне виконання бойових завдань. «Золотого хреста» отримують також військові, які за відсутності офіцера взяли на себе командування діями бойового підрозділу.

Назарій Ватаманюк загинув смертю героя 1 липня 2023 року.

Добродушний, спокійний, товариський, він завжди відгукувався на людський біль і проблеми. Таким ми його завжди пам’ятатимемо. Із великим сумом і болем висловлюємо найщиріші співчуття родині та близьким захисника.

Низько схиляємо голови перед величчю вчинку Героя! Молимося за спокій його душі у далеких засвітах…

Рожнівська територіальна громада.

Share