Кримінальний огляд

6 квітня до Косівського районного відділу поліції із заявою звернулася мешканка Верховинського району. Жінка повідомила, що її колишній чоловік, житель Рожнівської територіальної громади, ухиляється від сплати аліментів на утримання їхньої спільної неповнолітньої дитини. Сума заборгованості становить 21567 грн. За цим фактом дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.164 Кримінального кодексу України (ККУ).

6 квітня надійшло повідомлення на спецлінію «102» від 30-річної жительки Кутської територіальної громади. Жінка повідомила, що продавала на одній з інтернет-платформ дитячий костюм. їй написала жінка, яка нібито хотіла придбати товар. Після обговорення умов купівлі-продажу на мобільний телефон заявниці надійшло повідомлення із посиланням на оформлення послуги доставки. Перейшовши за посиланням, потерпіла ввела дані своєї картки і після цього з її рахунка зняли 8514 гривень. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.4 ст.185 ККУ.

10 квітня о 7:00 год. надійшло повідомлення на спецлінію «102» від мешканця Рожнівської територіальної громади про те, що в с. Рожнові, неподалік магазину, він знайшов мертвим місцевого жителя, 1974 року народження. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Видимих тілесних ушкоджень та слідів насильницької смерті правоохоронці не виявили. Труп чоловіка направили до патологоанатомічного відділення Снятинської РЛ для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження.

10 квітня до районного відділу поліції надійшли матеріали з Косівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» про те, що 20-річний мешканець Яблунівської територіальної громади, будучи ознайомлений із порядком та умовами відбування покарання у вигляді позбавлення керування транспортним засобом на строк два роки, ухилився від його відбування.

Правоохоронці встановили, що 8 лютого Коломийський районний відділ поліції притягав чоловіка до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має права керування транспортним засобом) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За цим фактом дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.389 ККУ.

10 квітня надійшло повідомлення на спецлінію «102» від начальника сектору реагування патрульної поліції Косівського районного відділу поліції про те, що він зупинив автомобіль під керуванням 61-річного мешканця Кутської територіальної громади, який перевозив деревину без відповідних документів. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що чоловік перевозив вісім колод бука на власному автомобілі марки «Форд Транзит». Автомобіль і деревину вилучили та розмістили на території Косівського районного відділу поліції. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст.246 ККУ.

11 квітня із заявою звернулася 39-річна мешканка Кутської територіальної громади. Жінка повідомила, що її колишній чоловік, житель Вижницького району Чернівецької області, з 2010 року не сплачує аліменти на утримання двох спільних дітей. Заборгованість становить майже 100000 грн. За цим фактом дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.164 ККУ.

11 квітня на спецлінію «102» надійшло повідомлення від 25-річної мешканки Косівської територіальної громади про те, що 2 квітня її чоловік побачив оголошення на одному з інтернет-сайтів про продаж пластикової діжки ємністю 1 т і домовився з продавцем про умови купівлі-продажу. Після цього оплатив 3237,50 грн на надану продавцем банківську карту. Після переказу коштів продавець заблокував можливість писати йому повідомлення, на дзвінки не відповідає. Замовлення чоловік так і не отримав. За фактом шахрайських дій дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.190 ККУ.

Косівський РВП ГУНП.

Share