Андрій Дмитрович Ганцяк

Народився 10 жовтня 1996 року в селищі Яблунові. Навчався у Яблунівській загальноосвітній школі, Надвірнянському професійно-технічному училищі №11 та Коломийському індустріально-педагогічному технікумі.

Працював на будівництві у Києві. Навесні 2023 року підписав контракт і добровольцем пішов служити у загін спеціального призначення 71 ОЄБР ДШВ. Служив водієм-оператором відділення БпАК (український безпілотний авіаційний комплекс, призначений для розвідки).

Отримав нагороду від командира військової частини за старанність і зразкове виконання службових обов’язків, проявлену мужність, високу професійну майстерність.

Солдат Андрій Ганцяк загинув 8 березня 2024 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, отримавши поранення, несумісні з життям, біля населеного пункту Новокалинове Донецької області.

Смерть Захисника стала непоправною втратою для Косівщини, Яблунівської громади, всієї родини, а особливо — для його матері Оксани та маленького синочка Арсена.

Не забудемо Героя! Не пробачимо ворогу.

Яблунівська селищна рада.

Share