Визначивши причину — поборемо наслідок!

Серед напрямків діяльності при Косівській РО ТЧХУ є напрямок надання послуг лікувального масажу одиноким, інвалідам, військовослужбовцям, які зазнали травм чи поранень та внутрішньо-переміщеним особам(ВПО), які теж підпадають під групу вразливих верств населення.

Звісно, що перед сеансами лікувального масажу пацієнти повинні пройти консультацію у лікаря так як можуть бути і протипоказання щодо проходження процедури лікувального масажу.

Адже ще Гіппократ зазначав, що кожному потрібен не тільки особистий лікар, а ще й індивідуальний масажист. Як відомо, що правильно встановлений діагноз це запорука ефективного лікування, одужання і зцілення.

Щоби ефективно вилікувати хворобу потрібно спочатку встановити причину захворювання, а після проведення діагностики та отриманих результатів аналізів потрібно призначати якісне лікування.

Так званий “прогрес” привів не тільки молодь, а й старше покоління до сучасних “горбів на плечах” та сколіозів, не кажучи вже про знані в народі “солі”, так зване “відкладення солей кальцію”,”остеохондрози”…

Про причини “відкладення солей” майже ніхто не говорить та й навіть по “медіа” не чути, а зате багато є реклами про так звані “чудо-пігулки” чи “чародійні” мазі, креми, гелі..

А, які ж насправді причини наших хворіб?! Як кажуть:”Всі хвороби від нервів і лиш венеричні від розпусти..”

Варто знати, що і масаж не є панацеєю від всіх хворіб, і в масажу є свої протипоказання, а тому кожній людині варто про це знати і пам’ятати.

Тільки в співпраці фахівців лікаря із масажистом можна досягти бажаних ефективних результатів в лікуванні та реабілітації.

Косівська Районна Організація Товариства Червоного Хреста України (Косівська РО ТЧХУ) має укладений меморандум із Косівською ЦРЛ і ми стараємося разом працювати в питанні оздоровлення людей, яким необхідна наша допомога.

Тільки разом ми зможемо побороти хвороби і перемогти в протистоянні недугам.

Ми завжди поруч!

Богдан Пиптюк, волонтер-масажист Косівської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Share