У школах Косівщини відзначили День Гідності і Свободи

Космацький ліцей ім. О.Ковча

У 2-А класі ліцею класна керівниця Ганна Петрівна Сіреджук провела свято з нагоди Дня Гідності і Свободи зі своїми вихованцями. Зал, де відбувалося дійство, прикрасили державними прапорами, гербами, квітами та картинами, що символізують гордість за нашу країну.

Програма була різноманітною і цікавою. Учні презентували театралізовані сценки, танці та пісні, пов’язані з темою Дня Гідності і Свободи. Також декламували вірші про героїв України, які боролися і зараз борються за нашу свободу та гідність.

На закінчення свята всі учні отримали синьо-жовті кульки від представників ювенальної поліції.

Захід був не тільки урочистим, а й освітнім. Діти отримали можливість поглибити свої знання з історії України та дізнатися більше про боротьбу українців за свою свободу.

Тюдівський ліцей

Учні 11-А класу (класний керівник Х.І. Бойчук) провели для учнів позакласний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи. Особливу увагу звернули на те, яку ціну нам, українцям, доводиться платити за реалізацію цих прав.

На заході прозвучали пісні, виконавців яких підготував учитель музики М.М.Чоборяк. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які поклали своє життя на вівтар свободи.

Рибненська гімназія

У десяту річницю Революції Гідності учні 5-го класу разом із класним керівником Василиною Василівною Федорчак прийшли до меморіальних дощок, встановлених на честь Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів під час російсько-української війни, де вшанували їхню пам’ять.

Вчителька історії Наталія Василівна Атаманюк провела урок «Революція за права, честь, гідність…» із учнями 8 класу.

Класні керівники 5–9 класів провели виховні години на тему Дня Пдності та Свободи.

Соколівська гімназія

З метою утвердження ідеалів свободи і демократи, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини та громадянина, в Соколівській гімназії класні керівники провели цікаві тематичні уроки патріотизму: «За мир в Україні, за гідність кожної людини», «Герої нашого краю — патріоти України, єдиної суверенної держави», «Герої Небесної сотні», «Герої сьогодення».

Відбулася також патріотично-інформаційна година спілкування «Від Революції Пдності до Країни гідності», під час якої учні 9-го класу висловили свої думки щодо подій Євромайдану, переглянули відеоматеріали про ті дні.

Учні активно долучилися до обговорення подій Революції Гідності, дискутували та висловлювали свою позицію.

«Гуцульський край», №47, 24.11.2023 р.

Share