Щоб не погас вогонь

Косівські керамісти добре усвідомили, що це таке, коли майже немає світла. Виробництво повністю завмерло! Як нам з гумором порадив наш супер майстер і технолог Любомир Макар: «Заспокойтеся і залягайте на дно. І — надовго!».

Але нещодавно керамісти отримали подарунок — генератор! Його надали у безкоштовне користування керамістам для потреб у виготовленні, випалюванні мальованої кераміки, а також для роботи пересувних майстерень, проведення майстер-класів, фестивалів, пленерів тощо, якщо немає доступу до електроенергії.

Благодійна організація БФ «Автентика Гуцульщини» і майстри косівської мальованої кераміки щиро дякують Міністерству культури та інформаційної політики України, насамперед — міністрові Олександру Ткаченку, а також Галині Григоренко, Анастасії Образцовій, Інессі Божко та Штабу порятунку культурної спадщини (громадська ініціатива) за благодійну підтримку. Окремо дякуємо косівському підприємцеві Володимиру Тинкалюкові за логістику, а працівникам «Нової пошти» — за фізичну допомогу.

Марія Гринюк,
голова БО «БФ «Автентика Гуцульщини».

«Гуцульський край», №10, 10.03.2023 року

Share