Міжнародна співпраця

Директорка Косівського інституту, професорка Галина Юрчишин підписала двосторонню угоду про наукову та культурну співпрацю між Косівським інститутом прикладного та декоративного мистецтва й Університетом Кастильї-Ла Манчі (Іспанія).

Це дасть можливість обмінюватися досвідом реалізації освітніх проектів і програм, проводити спільні заходи, наукові дослідження, залучати співробітників цих навчальних закладів до проведення лекцій, методологічних семінарів, відкритих занять тощо.

У рамках угоди заплановані: організація підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників; стажування і здійснення академічних обмінів. Крім того, це допоможе ознайомити студентів і працівників одного з провідних навчальних закладів Іспанії з українською культурою, історією і мистецтвом, зокрема — й Гуцульщини.

Довідка

Університет Кастильї-Ла Манчі (ІЮІМ) є флагманським вищим навчальним закладом регіону Кастилья-Ла Манча в центральній частині Іспанії. Створений у 1985–1986 рр. ІІСІ.М має чотири кампуси. Університет є сучасним і конкурентоспроможним освітнім закладом, у якому навчаються майже 30000 студентів, працюють 2270 викладачів і дослідників, 1059 співробітників адміністративного й обслуговуючого персоналу.

Від імені директора Косівського інституту документи партнерам передала координаторка проекту Юлія Юрчишин.

За повідомленням Косівського інституту ПДМ.

Share