Кутській школі мистецтв — 40 років

13 грудня Кутська школа мистецтв Кутської селищної ради відзначила 40-річчя. За цей період її випускниками стали 517 учнів.

У 2021 році, за сприяння Кутського селищного голови Дмитра Павлюка, депутатського корпусу та відділу культури, туризму, молоді та спорту громади у школі відкрили клас сопілки, відновив роботу клас цимбалів, зросла кількість учнів — до 140. У школі працюють 19 викладачів.

Учні беруть участь у концертах, що проводяться у громаді, є учасниками та переможцями обласних, регіональних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів і фестивалів. На базі школи працюють фортепіанний, народний, музично-теоретичний відділи, відділ сольного співу, класи скрипки, хореографії.

Колектив Кутської школи мистецтв — це ще й хор учнів школи, ансамбль бандуристів «Любисток», унісон скрипалів, вокальний ансамбль «Вишиваночка», вокальний ансамбль «Веселкові акорди», дитячий оркестр народних інструментів, оркестр народних інструментів «Хвилі Черемошу», вокальний ансамбль викладачів школи «Цвіт папороті», естрадний дует «Згарда».

З нагоди ювілею відбувся захід, на який завітали представники управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА: Світлана Панько — директорка навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, Стефанія Капустинська — завідувачка відділу нематеріальної культурної спадщини навчально-методичного центру культури і туризму

Прикарпаття, Тамара Присяжнюк — провідна методистка навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, а також прийшли Кутський селищний голова Дмитро Павлюк, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Володимир Подоляк, представники влади, працівники минулих років, батьки вихованців школи та місцеві жителі.

Усіх привітали зі святом, викладачів відзначили почесними грамотами, а Кутській школі мистецтв від Кутської селищної ради та відділу культури, туризму, молоді та спорту вручили необхідний для подальшої роботи цінний подарунок.

Директорку Кутської школи мистецтв Людмилу Миронюк відзначено грамотою управління культури, національностей та релігій ОДА.

Учні та викладачі школи продемонстрували неабиякі майстерність і талант у музичному, співочому і танцювальному мистецтвах. Марія Михайлишин — директорка Кутської дитячої художньої школи ім. І. Брошкевича організувала виставку робіт своїх вихованців.

Дякуємо Михайлові Павлгаку (видавництво «Писаний Камінь») за буклети та календарі. Вдячні викладачам та учням Кутської школи мистецтв за плідну та віддану працю. Нових здобутків вам і перемог!

Кутська селищна рада.
«Гуцульський край», №51, 23.12.2022 року

Share