Воїни зустрілися зі школярами

Сьогодні наша країна переживає важкі часи. Кожного дня ми виборюємо нашу незалежність, свободу. Нам доводиться жити в складних умовах війни, військові незламно продовжують боротися за збереження Української держави.

Напередодні Дня Збройних сил України в Тюдівському ліцеї вчитель предмета «Захист України» та заступник директора з виховної роботи Володимир Васильович Петрищук організував зустріч майбутніх захисників (учнів 10–11 класів) з героями, які зараз захищають нашу Батьківщину. На зустріч зі старшокласниками прийшли: військовий капелан отець Степан Козак, отець УГКЦ Юрій Калин, герої-захисники Василь Додяк, Дмитро Савчук, Богдан Мойсюк, Олег Мацюк.

Захід розпочався із вишколу учнів 10–11 класів. Після цього священники згадали у молитві усіх героїв, які віддали своє життя, захищаючи нас. До гостей звернулися учениці зі словами подяки, віршами та піснями. Хлопці та дівчата поставили захисникам багато питань, зокрема, про фронтові будні.

Голова учнівського самоврядування Тюдівського ліцею Яна Гав’юк поділилася враженнями від зустрічі: «Наші гості — це ті, хто зараз пише історію держави. Сповнені оптимізму й віри в перемогу, бійці та військовий капелан дали слушні поради учням ліцею, які, затамувавши подих, слухали розповіді очевидців. Це була щемлива зустріч. Ми відчули весь спектр емоцій: біль, смуток, надію, героїзм та віру в перемогу. Як отаман Козацької Республіки учнівського самоврядування Тюдівського ліцею, щиро дякую та низько вклоняюсь усім захисникам України за те, що вони для нас роблять! Ми — за крок до перемоги!» — переконана Яна.

Наші гості — це сильні духом люди з бійцівським характером. Вони — справжні захисники, які ніколи не зрадять те, у що вірять, за що борються. Зі сльозами на очах та болем вони ділилися пережитим і побаченим на цій страшній війні. А також з великою вірою і надією запевняли, що перемога буде за нами, тому що ми, українці, — сильні та незламні!

Спільний проект «Жар-птиця перемоги» був завершальною частиною зустрічі. Учні разом з воїнами на вирізаних з паперу долоньках написали відгуки та побажання.

Наприкінці свята ми щиро подякували захисникам за те, що вони, ризикуючи своїм життям, захищають нашу землю від злого ворога. Також Тюдівський ліцей передав бійцям зібрану грошову допомогу, малюнки та обереги, які від щирого дитячого серця підготували молодші учні.

Соломія Яким’юк,
педагогиня-організаторка Тюдівського ліцею.

«Гуцульський край», №49, 9.12.2022 року

Share