Як отримати компенсацію витрат на оплату праці ВПО

Роботодавці, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб (ВПО), можуть отримати компенсацію витрат на оплату їхньої праці.

Компенсацію витрат надають протягом двох місяців у розмірі 6500 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених, за яку сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Для отримання такої компенсації роботодавець повинен не раніше, ніж через п’ять календарних днів після працевлаштування ВПО подати до служби зайнятості заяву про компенсацію, витрат:

  • в електронній формі — через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Дія»;
  • у паперовій формі — особисто під час відвідування служби зайнятості або надіслати на адресу електронної пошти центру зайнятості за місцем реєстрації роботодавця.

Станом на 28 жовтня 2022 року 278 роботодавців Прикарпаття отримали компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 47-х внутрішньо переміщених осіб.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до фахівців Івано-Франківської обласної служби зайнятості за номерами тел.: (0342) 75-56-49 та (066) 5374192.

Відділ організаційно-інформаційної роботи ОЦЗ.

Share