Українські патріотичні татуювання

Патріотично налаштовані українці завжди полюбляли колоти тату, які нагадують про найсвятіше – любов до рідної землі.

Сьогодні українські патріотичні татуювання актуальні як ніколи. Війна в Україні ще більш зміцнила патріотизм та об’єднала людей. Щоб це продемонструвати клієнти tattoo салонів все частіше звертаються до майстрів з проханням набити малюнок, який би ідентифікував його як громадянина України.

Чому люди почали бити патріотичні тату

У минулому національне самовизначення було одним з найпотужнішим інстинктом людини, оскільки вона – це соціум. Суб’єкту з появою перших соціальних груп, було важливо відчувати себе частиною родини, суспільства, народу, держави. Патріотичні відчуття особливо зростають під час значущих історичних моментів для громадян.

Історія України налічує багато таких подій в яких патріотизм був найсильнішим відчуттям, таке ж як любов до рідних. Війна показала світу, що українці незламні та готові виборювати незалежність до останнього.

Патріотичні татуювання – це не тільки зображення символіки для самоідентифікації до певної нації, але й пам’ять про героїв які зробили все можливо щоб українці жили у вільній країні. Патріотизм не має термінів, воно залишається назавжди як tattoo.

Які патріотичні татуювання обирають клієнти в Україні

Татуювання патріотичні стали ознакою сучасного “козака”, українські мотиви виглядають яскраво та незвичайно. Зазвичай клієнти чоловіки просять наколоти:

  • напис з національним гаслом, наприклад: “Україна понад усе!”;
  • Герб – тризуб, або кольори державного прапора;
  • портрет історичного діяча, або письменника, наприклад Т. Г. Шевченка;
  • набитий козак – символ сміливості та сили духу, до цієї характеристики можна віднести героя нашого часу воїна ЗСУ, привида Києва;
  • також популярним tattoo є образ дівчини, одягненої у національний костюм з вінком на голові;
  • орнамент у чорно-червоних кольорах символ пролитої крові на рідній землі.

Патріотичні татуювання для дівчат можуть дещо відрізнятися від чоловічих. Клієнтки tattoo майстрів обирають квіти, які асоціюються з державою: маки, соняшники, колоски пшениці, червона калина.

Червоний мак – символ скорботи за воїнами та мирним населенням, які постраждали у війнах починаючи з 1914 року. Пшениця та соняшник одразу нагадують про родючу українську землю. Калина – один із найдавніших українських національних символів. Ще за часів старослов’янського язичництва, через вогненно-червоний колір ягід, її асоціювали з вогняною трійцею – основою всього Всесвіту: Сонця, Місяця та Зірок. Значення татуювання калини – це життя, кров, вогонь.

Також дівчатам підійде орнамент, як на вишиванці. Поширеними стали татуювання з містами-героями відміченими на карті України. Що стосовно гасел, то слабка стать найчастіше обирає напис: «Ти моє серденько!», чи цитати відомих письменників, які писали саме про Батьківщину.

Українські татуювання 2022 вважають своєрідним аксесуаром, який інформує не тільки про характер та властивості людини, а й про внутрішні відчуття та переживання за рідну непереможну державу та незламну націю справжніх героїв.

Share