Протидія злочинності на території району

Косівська окружна прокуратура провела координаційну на­раду, в якій взяли участь керівники правоохоронних органів Косівського та Верховинського районів, а також очільники поліції та Служби безпеки України, юрисдикція діяльності яких поширю­ється на Косівський і Верховинський райони.

Метою проведення коорди­наційної наради було узгоджен­ня дій та злагоджена робота правоохоронних органів у сфері протидії злочинності, розробка спільних заходів, спрямованих на поліпшення дотримання за­конності та правопорядку.

На нараді аналізували про­тидію злочинності у Косівському та Верховинському районах в умовах воєнного стану.

Основні зусилля правоохоронних органів районів повинні зосереджувати­ся на вчасному виявленні таких злочинів, ефективному і повному їх розслідуванні та притягненні винних осіб до відповідальності.

За результатами наради роз­роблено спільні заходи щодо протидії злочинності у Косівсько­му та Верховинському районах в умовах воєнного стану, у тому числі: кримінальним правопо­рушенням, пов’язаним зі зброй­ним конфліктом; корупційним, службовим правопорушенням; незаконному використанню бю­джетних коштів, використанню гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку; протидії так званим інтернет шахрайствам, а також заходи щодо ви­явлення та розслідування злочи­нів, пов’язаних із виправданням і запереченням збройної агресії проти України, колабораційною діяльністю, ухиленням від мобі­лізації; незаконним обігом зброї.

Приділили увагу й протидії зло­чинності серед дітей, екологіч­ним правопорушенням, правопо­рушенням у сфері охорони надр.

Дмитро Медведчук,
керівник Косівської окружної прокуратури.

Share