Фахівці зустрілися з внутрішньо переміщеними особами в Косівській міській і Кутській селищній громадах

26 липня у Косівському районі розпочала роботу «мобільна бригада», утворена за дорученням голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук з метою вивчення найбільш актуальних питань, що виникають у внутрішньо переміщених осіб.

До цієї бригади входять спеціалісти різних напрямків: юристи, психологи, представники сфери соціальних послуг і регіонального Центру безоплатної правової допомоги, інші спеціалісти. Консультації можуть бути як груповими, так і індивідуальними.

На сьогоднішній день відбулись такі зустрічі в двох територіальних громадах району: Косівській міській і Кутській селищній.

Питання, з якими зверталися люди, — різнопланові, стосувалися виплат допомоги на проживання, забезпечення житлом, в тому числі щодо отримання гуманітарної і медичної допомог тощо.

У роботі бригади взяли участь: заступниця керівника апарату — начальниця управління організаційної роботи апарату обласної державної адміністрації Олеся Зрайко, голова районної державної адміністрації — начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма та керівник апарату РДА Ірина Іванишин.

В свою чергу хочемо подякувати Івано-Франківській обласній військовій адміністрації, зокрема голові Івано-Франківської ОДА — начальнику обласної військової адміністрації Світлані Онищук за багаторазову гуманітарну допомогу для району, всебічну підтримку та співпрацю.

«Разом ми змогли організувати результативну співпрацю і продовжуватимемо працювати задля Перемоги», — зазначила голова РДА — начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма.

Запрошуємо всіх, хто прибув на територію нашого району, звертатися до спеціалістів за отриманням фахової допомоги.

За повідомленням Косівської районної військової адміністрації
«Гуцульський край», №30, 29.07.2022 року

Share