Наближаємо перемогу разом

Працівники Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з перших днів війни допомагають військовим і мешканцям з різних регіонів, які страждають від ворожих бомбардувань.

Як повідомив директор районної філії обласного центру зайнятості Віталій Кічеряк, роботу налагодили дуже добре: ліплять вареники і закручують голубці щодня. Продукти закуповують за власні кошти, багато чого приносять люди, посильну допомогу надають також і підприємці району.

«Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна — війна в Україні. Хтось бере зброю у руки і йде захищати рідну землю, хтось допомагає фінансово, матеріально, а хтось — морально. В прагненні підтримати наших воїнів і всіх постраждалих від війни єднаються цілі колективи працівників, і наш — не виняток», — зазначає Віталій Васильович.

До роботи залучили працівників Косівської філії (вони працюють за першої ліпшої можливості, переважно — в обідній і позаробочий час). Допомагають також і безробітні, котрі перебувають на обліку, та вимушені переселенці.

Варто відзначити, що робота «кипить» уже три тижні. Протягом дня виготовляють приблизно тисячу двісті вареників, а голубців закручують стільки, що ними заповнюють тридцятилітрову ємність. Вареники та голубці запаковують у пластмасові п’ятилітрові відерка. Виготовлену продукцію у той же день передають ГО «Гуцульські волонтери» або отцеві Іванові Близнюку, а далі її вже відвозять нашим захисникам і цивільним, хто її потребує.

Принагідно Віталій Кічеряк висловив подяку підприємцям: Віталієві Пузікову, Василеві Гаджуку, Людмилі Кушнірчук, Юрієві Дійчуку, Василеві Дійчуку, Андрієві Павлюку, Юрієві Павлюку, Лесі Стеф’юк, котрі надають допомогу для виготовлення вареників і голубців. Особливих подячних слів заслуговують керівництво та працівники кухні Косівського ліцею ім.І.А.Пелипейка. Саме кухарі цього закладу варять продукцію до напівготовності і слідкують за санітарними нормами під час готування.

Косівська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості і надалі готуватиме їжу для наших захисників і людей, які опинились в зоні бойових дій. Тому просить усіх, хто хоче допомагати в такий скрутний для України час, приєднуватися до цього процесу.

Будемо разом наближати перемогу!
І ми неодмінно переможемо!

Впевнена, що така згуртованість і підтримка допомагають нашим військовим, вони можуть бути спокійними — у них надійний тил.

Лілія Заячук.
«Гуцульський край», №12, 25.03.2022 року

Share