Прикарпаття забезпечене пальним

Директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Подошва під час онлайн-брифінгу розповів про ситуацію на ринку нафтопродуктів в області.

За його словами, Прикарпаття забезпечене пальним і заправити транспорт можна на усіх АЗС. І з 18 березня встановлено нові граничні ціни на пальне. Тому з 19 березня на наших АЗС максимальна ціна бензину марки А-92 не повинна перевищувати 33,69 гривень за літр; А-95 — 34,42 гривень, а дизпалива — 37,05 гривень за літр.

У порівняні з попереднім періодом, в середньому ціна на бензин знижена на 10,10 гривень за літр, на дизпаливо — 7 гривень 90 копійок.

«Сьогодні на АЗС ще спостерігається підвищений попит на пальне серед населення. Однак, враховуючи, що всі оператори перейшли на постачання з Європи, пальне підвозять, і найближчим часом можна буде заправитись у будь-якій точці області», — сказав посадовець.

Здешевлення пального також дозволить стримувати ріст цін, а аграрії зможуть створити запаси для проведення весняної посівної кампанії. Також обласна державна адміністрація докладає максимальних зусиль для залучення в нашу область бізнесу з територій, які. зазнали військової агресії.

«У нас є вільні виробничі площі. Запрошуємо підприємства та бізнес до роботи», — наголосив Сергій Подошва.

За повідомленням Косівської районної військової адміністрації.

Share