Позаду перше коло змагань

Перше коло обласних змагань з футболу як першої, так і другої ліг сезону 2021/2022 рр. завершилося. В обох лігах виступали і представники нашого району. У першій лізі представлені команди «Сокільське» (Тюдів) і «Карпати» (Кути), а в другій лізі — «Гуцульщина» (Косів) та «Кремінь» (Пістинь). І в першій, і у другій лігах ми не бачимо наших представників на лідерних позиціях.

Хоч звичайно кожна із команд робила неможливе, щоб виступити якнайкраще. Але для виступу на відмінному рівні потрібні не тільки відповідні кошти, але і досвідчені футболісти. Я думаю, що нам всім — як громадськості, так і функціонерам від футболу потрібно щось робити, щоб підготувати більше досвідчених футболістів.

А зараз розповім про виступ наших представників від району в змаганнях першого кола сезону 2021/2022 рр. Почну із команд, які виступають в другій обласній лізі — «Гуцульщина» (Косів) та «Кремінь» (Пістинь). «Гуцульщина» (Косів) закінчила перше коло на шостому місці із 23-ма очками, що становить відрив від першого місця аж на вісім очок. Це стає проблематичним у подоланні цього відставання, хоч в загальному «Гуцульщина» має досить збалансований склад команди.

Друга команда — «Кремінь» (Пістинь) — у першому колі не мала жодного виграшу, і тільки зігравши внічию, отримала останнє місце в турнірній таблиці. Три чи чотири роки тому «Кремінь» був навіть переможцем змагань другої ліги, але тоді за команду фали майже всі легіонери. В цьому випадку ми якраз і бачимо нашу яскраву підготовку місцевих футболістів.

Переходячи до аналізу виступів команд від Косівщини у першій лізі «Сокільське» (Тюдів) та «Карпати» (Кути), хочу наголосити, що в минулому футбольному сезоні 2020/2021 рр. команда «Сокільське» (Тюдів) вперше в своїй історії виступала у першій лізі обласного чемпіонату і зайняла третє призове місце. Звичайно, команда мала відмінне фінансування і була укомплектована досвідченими гравцями. А в цьому сезоні 2021/2022 рр., хоч і є фінансування, але знайти професійних гравців не вдалося, і тому команда опинилася на восьмому місці із 15 набраними очками.

Чемпіонат області 2021/2022

м Команда І В Н П Мз Мп О
8 «Сокільське» (Тюдів) 13 4 3 6 13 19 15
10 «Карпати»(Кути) 13 3 4 6 21 32 13
Першість області 2021/2022
М Команда І В Н П Мз Мп О
6 «Гуцульщина» (Косів) 13 7 2 4 19 11 23
14 «Кремінь» (Пістинь) 13 0 3 10 13 35 3

Окремо хочу розповісти про кутські «Карпати», які я очолюю і є головою футбольного клубу. Команда закінчила перше коло змагань на десятому місці із 13-ма очками. Тренеру команди Іванові Луканюку не вдалося як слід укомплектувати команду, це не завадило показати хороші результати.

Тому вдома — нічия, на виїзді поразка і тільки наприкінці першого кола команда почала краще грати, що дало можливість дійти до Ул розіграшу кубка області і зіграти на рівних із лідером чемпіонату — командою «Благо-юність» (Верхня, Калуського району). «Карпати» (Кути) поступилися з рахунком 1:2.

Зараз — зимова перерва і команди будуть готуватися до другого кола і тільки гол покаже із чим команди підійдуть до заключних ігор. Але про це розповім вже влітку.

Микола Кушнірук,
голова правління ФК «Карпати» (Кути).
«Гуцульський край», №6, 11.02.2022 року

Share