Кримінальний огляд

26 січня старший дільничний офіцер поліції Косівського районного відділу поліції в селі Рожнові перевіряв за місцем проживання 37-річного раніше судимого, який перебуває пщ адміністративним наглядом. Виявив, що чоловік порушив правила встановленого йому адміністративного нагляду, а саме: самовільно, без поважної причини та повідомлення про це Косівського райвідділу поліції, покинув місце свого проживання і виїхав за межі Івано-Франківської області, де перебував з 24 по 26 січня 2022 року. За фактом порушення правил адміністративного нагляду дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ст. 395 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк до 6 місяців.

28 січня надійшло повідомлення на спецлінію «102» від працівників лісової охорони про те, що в селі Текучій, на пилорамі, затримали транспортний засіб «ЗІЛ-130» з немаркованою деревиною. Слідчо-оперативна група виїхала на місце події, де встановила, що місцевий 50-річний мешканець у період часу з 20 по 27 січня у лісовому масиві села Текучої за допомогою бензопили вчинив самовільну порубку 26 ялин (4 сухостійних та 21 сироростучої), спричинивши матеріальну шкоду на суму майже 45000 грн. За фактом незаконної порубки лісу слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 246 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

29 січня надійшло повідомлення зі служби «102» від 30-річного жителя Рожнівської територіальної громади про те, що за місцем проживання помер його сусід, 1976 року народження. Слідчо-оперативна група виїхала на місце події, де встановила, що помер 45-річний чоловік, який проживав сам, зловживав алкогольними напоями. При поверхневому огляді трупа явних ознак насильницької смерті не виявлено. Тіло доставлено в морг для встановлення причини смерті та проведення судово-медичної експертизи. За фактом смерті слідчі розпочали кримінальне провадження.

29 січня надійшло повідомлення зі служби «102» від 40-річного мешканця Яблунівської територіальної громади про те, що він виявив сусіда, 1982 року народження, без ознак життя. Слідчо-оперативна група виїхала на місце події. З’ясувалося, що покійний проживав у власному будинку, зловживав спиртними напоями, вів антигромадський спосіб життя. 29 січня його знайшли на підлозі у кухні без ознак життя. Під час проведення огляду місця події слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло доставлено в морг для встановлення причини смерті та проведення судово-медичної експертизи. За фактом смерті слідчі розпочали кримінальне провадження.

Косівський РВП ГУНП.

Share