У «Горобинці» — нові вікна

У Косівському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Горобинка» Косівської міської ради в осінні дні листопада замінили стару столярку на нові сучасні вікна і двері. З настанням зими ефект теплозбереження вже помітно відчутний.

У будівлі дошкільного закладу, якій вже понад 50 років, встановили 12 нових великих вікон, вісім дверей та п’ять великих стінок-перегородок, з вмонтованими дверима.

— Вікна дуже якісні, мають подвійні склопакети та семикамерний пластиковий профіль, — розповідає Косівський міський голова Юрій Плосконос . — Також заклали нові підвіконники та відливи.

Тепер внутрішні приміщення ясел-садка стали якісь просторіші, світліші, що є важливим компонентом для здоров’я вихованців цього закладу.

— Старі дерев’яні вікна неможливо було відкрити, бо могли з рамки повипадати шибки, — зізнається директор ЗДО (ясла-садок) «Горобинка» Володимир Пазюк. Керівник, звісно, не приховує свого вдоволення від такої обнови. Залишилося ще впорядкувати віконні відкоси та довести до ладу ремонтні роботи.

Міський голова Ю.Плосконос повідомив, що в Косівському дитсадку «Горобинка» замінили вікна та двері за кошти, виділені з обласного бюджету. Тепер альма-матер для своїх вихованців буде теплішою та затишнішою, а місцевий бюджет заг ощадить кошти на енергоносіях в опалювальний період.

Текст і фото Ігоря СУСАКА.
«Гуцульський край», №51, 17.12.2021 року

Share