Підростає майбутній чемпіон світу з боксу

Два роки тому у Косові урочисто відкрили боксерський клуб «База», в якому зараз займаються 30 спортсменів (тренер Роман Козьменчук). Але до відкриття клубу охочі тренувалися у різних приміщеннях. За цей період юні боксери брали участь у всеукраїнських, міжнародних турнірах, чемпіонатах області. Гордістю клубу є Роман Урбанович (учень Косівського ліцею №2 ім. Михайла Павлика), який завоював майже 30 золотих медалей.

Влітку у Косові проходили навчально-тренувальні збори під керівництвом чемпіона світу з боксу Сервіна Сулейманова. Чемпіон світу відзначив високу майстерність косівських боксерів і звернув увагу на Романа Урбановича. Нещодавно у складі Івано-Франківської команди він брав участь у Міжнародному турнірі, який проходив у Польщі. В упертій боротьбі змагалися юні спортсмени з Польщі, Чехи, Німеччини та України. Перемігши боксера з Польщі, Роман завоював ще одну золоту медаль.

«З перших днів занять Р.Урбанович був уважним і допитливим, виконував все, щоб досягти своєї мрії. Цілеспрямованість, дисциплінованість, наполегливість допомагають йому стати відомим боксером. У Романа великий боксерський потенціал і велика сила духу. Він вміє працювати над собою, над своїми помилками, щоб впевнено йти до перемоги. І результат від цього є», — зазначив тренер Роман Козьменчук, який гордиться своїми вихованцями, бо крім Романа, є хлопці, на яких покладає великі надії. До речі, одним із засновників клубу є батько Романа — Андрій Урбанович, який докладає чимало зусиль, щоб повноцінно функціонував цей спортивний заклад.

Відрадно, що у нашому містечку діє боксерський клуб, де Роман Козьменчук є досвідченим, вимогливим та авторитетним тренером, який згуртував прекрасний юнацький колектив. Він є мудрим наставником і завдяки його творчому підходу до вихованців, про косівських спортсменів знають не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Він разом з ними переживає за кожен програш і тішиться їхнім перемогам.

Крім спортивних досягнень, Роман добре вчиться, має багато друзів. Любить свою родину. З повагою ставиться до батьків. Як зауважив класний керівник Федір Чоборяк, — він дисциплінований, відповідальний учень. Завжди попереджає про те, що ще на змагання. У школі Р.Урбанович слухняний, ніколи не застосовує спортивні навики, якими володіє у суперечках з хлопцями. Постійні тренування його загартували, і він став дорослішим. Приємно, що в нашому класі навчаються хороші учні і старанні спортсмени. Надіюся, що з часом Роман буде не тільки гордістю школи, міста, а й України, — підкреслив Федір Федорович.

Вікторія Кушнірчук.
«Гуцульський край», №45, 5.11.2021 року

Share