У Рожнові відкрили Алею воїнської слави

Для вшанування пам’яті загиблих захисників України з Рожнівської територіальної громади у селі Рожнові відкрили Алею воїнської слави.

Згадати у щирій молитві та гідно вшанувати їхню світлу пам’ять зібралися родини полеглих, односельчани, влада, духовенство.

За час російсько-української війни 19 воїнів із Рожнівської громади віддали свої життя за незалежність, свободу та соборність України: тепер вони нестимуть варту в Небесному Легіоні, оберігаючи рідну землю з небесної височини.

Пам’ятні стели військовослужбовцям встановили у центрі села. Представники духовенства освятили Алею воїнської слави та провели молебень за загиблими. Хвилиною тиші вшанували пам’ять усіх полеглих заради спасіння України. До меморіалу Героїв вдячні за їхній подвиг земляки поставили запалені лампадки та поклали квіти шани.

«Пам’ятати, завдяки кому тримається Україна, — наш священний обов’язок. Співчуваю родинам, які втратили на цій страшній війні своїх найрідніших», — сказала присутня на відкритті Алеї слави голова Косівської районної військової адміністрації Наталія Кучма.

До родин загиблих також звернувся Рожнівський сільський голова Сергій Радиш. «Ніхто не забутий. Алея слави передаватиме пам’ять про наших мужніх земляків з покоління у покоління. Воїни світла завжди житимуть у наших серцях», — наголосив Сергій Радиш.

У цій війні Україна платить дорогу ціну: за мир і свободу гине цвіт нації. Та смерть безстрашних українців не є марною. Україна вистоїть. Згине зло, і правда переможе!

Слава Україні! Героям слава!

Косівська районна військова адміністрація.

Share