Чудовий дарунок ліцеїстам

Першого вересня у Косівському ліцеї №2 імені Михайла Павлика було подвійне свято. У День знань тут відкрили багатофункціональний спортивний майданчик. Приємні емоції переповнювали дітей і їхніх батьків, педагогів і гостей.

З нагоди відкриття сучасної спортивної споруди на шкільному стадіоні зібралися учні, вчителі, представники міської і районної влади. Присутні заспівали Гімн України.

Ведучі дійства запросили перерізати святкову стрічку військовослужбовця ЗСУ Миколу Шикмана та директора ліцею Богдана Фокшея. А право внести Державний прапор України надали учневі ліцею, переможцеві Всесвітньої літньої гімназіади, що відбулася у бразильському місті Ріо-де-Жанейро Романові Урбановичу. У змаганнях з боксу, в яких брали участь школярі віком 13–15 років, юний косівчанин здобув срібну медаль у ваговій категорії 70 кг. Своєю перемогою Роман прославив ліцей, у якому навчається, Косівську ДЮСШ «Гірське орлятко» та спортивний клуб « База», в яких займається боксом.

Директор Богдан Фокшей подякував усім, хто доклав зусиль, щоб у їхньому ліцеї була така чудова споруда. А настоятель церкви Івана Христителя о. Ростислав Близнюк побажав ліцеїстам, щоб вони своїми спортивними досягненнями прославляли Україну на весь світ, як це зробив дев’ятикласник Роман Урбанович.

Освячуючи спортивну споруду, священник благословив школярів: щоб їхні заняття на цьому майданчику були безпечними, щоб без травм відбувалися тренування і змагання, які тут проводитимуть.

На відкритті майданчика були присутні: заступник голови райдержадміністрації Василь Жмендак, перший заступник міського голови Святослав Костинюк і заступник міського голови з гуманітарних питань Володимир Петричук. Гарний настрій і радість переповнювали душу багатьох, особливо — дітей.

Їхній майданчик — і справді сучасний спортивний об’єкт: огороджений, вистелений якісним синтетичним покриттям, що оберігатиме від травматизму. До того ж — багатофункціональний; на ньому можна грати у баскетбол, волейбол і навіть — у великий теніс.

Ігор Сусак.
«Гуцульський край», №36, 8.09.2023 р.

Share