«Мама, тато і я — спортивна сім’я»

15 вересня на базі Косівського ліцею №1 ім. Я. Мудрого відбувся веселий спортивно-розважальний фестиваль «Мама, тато і я — спортивна сім’я», присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Захід організував відділ освіти Косівської міської ради. Основна мета спортивного дійства — привернути увагу громадськості до проблем популяризації здорового способу життя у колі сім’ї та родини, організація активного сімейного дозвілля, підвищення ролі сім’ї” у системі фізичного виховання населення.

За щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою.

Право називатися найспортивнішою виборювали чотири сім’ї: з Косівського ліцею №1 ім. Я.Мудрого (сім’ї Каплі та Прощуків), з Косівського ліцею ім. І.Пелипейка (сім’я Федорчуків) і зі Смоднянської початкової школи (сім’я Михлюків).

Змагання проводили у вигляді спортивних естафет і конкурсів, які були спрямовані на розвиток сили, спритності, швидкості, фізичних вмінь і навичок дітей. Учасники показали гарний приклад єднання і взаєморозуміння. Всі команди були налаштовані на перемогу, про що найбільше свідчили емоції на обличчях наймолодших членів сімей.

Організатори доклали максимум зусиль, щоб змагання проходили у дружній та позитивній атмосфері, були веселими і справедливими, а юні глядачі оплесками підтримували всі команди.

За підсумками суддівських протоколів визначили переможців і призерів сімейного спортивно-розважального фестивалю. Перемогу виборола команда «Чемпіон» — сім’я Каплі (мама Юлія, тато Назарій та їхня чарівна донечка Квіточка), срібними призерами стала сім’я Прощуків, бронзовими — сім’я Федорчуків. Усіх призерів нагородили кубками, грамотами та медалями відповідного ґатунку, придбаними за кошти відділу освіти.

Задоволення від участі у цьому святі спорту, біганини, азарту, спілкування, перемог і розчарувань отримали і дорослі, і дітвора. Спортивний захід подарував енергію, бадьорість і наснагу всім учасникам.

Бажаємо нашим сім’ям завжди бути здоровими, спортивними та самими дружними!

Олександр Михлюк,
інструктор-методист ДЮСШ «Гірське орлятко».

P.S. Це був перший такий захід у нашій громаді, до якого залучили батьків і дітей. І з цим було багато клопотів. Організатори почули багато відмовок (робота, певні комплекси чи просто небажання брати участь). Але якщо поставити на ваги усі аргументи і ті емоції і враження, які отримали діти і дорослі, то стане зрозуміло, що важливіше. Надіюся, на майбутніх таких змаганнях кількість учасників збільшиться. Звертаюся до тих команд, які планували, але не прийшли: переборюйте страхи, лінь і — до зустрічі на наступних стартах.

«Гуцульський край», №39, 24.09.2021 року

Share