Веселі канікули з Богом

З 2 по 6 серпня 2021 р. відбувся табір «Веселі канікули з Богом» при храмі Преображення Господнього с. Рожнова. Цьогоріч він об’єднав понад 70 дітей.

Кожен день табору був багатим на емоції та щирі дитячі усмішки. Щоранку всі учасники заходу збиралися на ранкову молитву, після якої аніматори проводили повчальну катехизацію, майстер-класи, захоплюючі ігри. На 4-й день таборування вихованці побували на еколого-пізнавальній стежці «На полонину Росохата», що проходить територією Шешорівського природоохоронного науково-дослідного відділення НПП «Гуцульщина».

Тут діти мали змогу ознайомитися з природою краю, дізнатися про екозвички на кожен день та посмакувати традиційні гуцульські страви — банош, бринзу, вурду та будз. Перебування у таборі, де вчать любові до Бога, любові до батьків, поважати один одного, допомагати, радіти життю і просто бути вдячному за все, напевне, запам’ятається дітям на довгий час.

Щиро дякуємо всім батькам, аніматорам, вчителям, кухарям і всім, хто долучився до організації табору. Надіємося, що наступного року, зустрівшись знову на подвір’ї храму, ми зможемо провести час у теплій атмосфері, дружньому колективі та в такому ж позитивному настрої, як і цього року.

Біля Божого Храму

Грайливо висвічує проміння сонечка, літній вітерець легенько гойдає віти — прекрасний недільний день, 8 серпня 2021 року.

Біля Божого храму Василія Великого (парафія Стебліцька) в с. Рожнові Косівського протопресвітеріату багатолюдно і гостинно. Тут проводять фестиваль духовної пісні «…Тихо, тихо помолімся за мир, за спокій, за любов…», започаткований у 2012 році отцем Василем Сумаруком. На запрошення о. Петра Дійчука до нашого
храму завітало багато гостей: протосинкел Коломийської єпархії УГКЦ, о. Роман Кіцелюк з парафіяльним хором храму Стрітення Господнього м. Коломиї; декан Косівський, о. Роман Іванюлик з дитячим хором храму Василія Великого (м. Косів); о. Юрій Корпанюк з парафіяльним хором храму Преображення Господнього (с. Старі Кути); о. Дмитро Мішко з дитячим хором храму Різдва Пресвятої Богородиці (с. Тюдів), а також хор храму Преображення Господнього с. Рожнова (парафія Чаплинці).

Складаємо подяку всім гостям та господарям: отцям, керівникові та хористам Стрітинського хору, організаторам та парафіянам, усім, хто допоміг цей день перетворити в свято. Нехай Господь дарує всім здоров’я, сили та душевного спокою.

Вл. інф.
«Гуцульський край», №33, 13.08.2021 р.

Share