Пауерліфтинг — це не тільки атлетизм

«Цей вид спорту сприяє гарній поставі, виховує силу духу, навчає правильно працювати з тренажерами та штангою. Також він загартовує, розвиває лідерські навички», — розповідає Роман Крицкалюк, який не так давно (з 2019 року) почав вести секцію пауерліфтингу у Косівській спортивній школі «Орлятко».
Результатів його вихованців довелось чекати недовго.

Романна Артим’юк, 2019 р. стала чемпіонкою України серед ДЮСШ; 2020 р. — абсолютною чемпіонкою області у ваговій категорії до 47 кг серед дівчат; 2021 р. — чемпіонкою області серед дівчат у ваговій категорії до 47 кг з жиму лежачи; срібною призеркою чемпіонату України з жиму лежачи (м. Хмельницький). 13 травня цього року здобула найвищий розряд — КМСУ!

Андрій Тинкалюк 2020 р. став абсолютним чемпіоном області з жиму лежачи і класичного пауерліфтингу; 2021 р. — срібним призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед юнаків, здобув три срібні медалі у трьох вправах, і в загальному заліку став срібним призером.

Серед вихованців Романа Крицкалюка — учасник обласної збірної з пауерліфтингу Максим Андрусяк, який увійшов у десятку кращих і здобув 8 місце у чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу.

Роман Крицкалюк тренує за власною авторською програмою. Каже, що такі заняття не тільки розвивають м’язи і зміцнюють здоров’я, а й дозволяють досягати високих результатів!

Христина Тарнавська.
«Гуцульський край», №22, 28.05.2021 року

Share