Турнір на приз пам’яті Назарія Яремчука

Шостого вересня на стадіоні «Авангард», що в селищі Кутах, відбувся традиційний турнір з футболу, присвячений пам’яті народного артиста України Назарія Яремчука — гравця футбольної команди «Карпати» (Кути) далеких 1966–1968 рр. І цього разу турнір зібрав чотири команди, які за олімпійською системою визначили переможця в 2020 році.

Згідно з жеребкуванням в першій парі зустрілися «Сокільське» (Тюдів) — «Карпати» (Берегомет), в якій тюдівчани перемогли команду Берегомета з нищівним рахунком 11:0 — такий підсумок зустрічі.

У другій парі зустрілися Кутські «Карпати» і «Сокіл» (Путила). Перемогу здобули кутчани з рахунком 4:0. У грі за ІІІ-ІV місця зустрілися «Карпати» (Берегомет) та «Сокіл (Путила), в якій перемогу і третє місце в турнірі вибороли футболісти команди «Сокіл» (Путила) з рахунком 7:3.

Фінальна зустріч між командами «Карпати» (Кути) і «Сокільське» (Тюдів) проходила з перемінним успіхом і закінчилася з рахунком 1:1. За результатами 11-метрових штрафних ударів гра принесла успіх тюдівчанам з рахунком 5:4. їм вручили перехідний приз і грамоти за перемогу.

Кутські «Карпати» змушені були задовільнитися тільки другим місцем. У турнірі також були відзначені і кращі гравці, яким вручили цінні призи-подарунки.

М. Кушнірук,
голова правління ФК «Карпати» (Кути).
«Гуцульський край», №37, 11.09.2020 року

Share