Футбол відновлюється

У рамках підготовки до чемпіонату області (друге коло, сезону 2019–2020 рр.) за рішенням окремих як державних, так і спортивних організацій, стартуватиме 28 червня.

Футбольна команда «Карпати» (Кути) одна із ведучих команд Косівщини закінчила підготовку до цієї частини чемпіонату участю в традиційному розіграші кубка «Карпати», який проводять щорічно починаючи із 1977 року.

В цьогорічному розіграші взяли участь чотири команди: «Карпати» (Берегомет), «Карпати» (Кути), ФК Мигово та ФК Рожнів.

В перших парах згідно із жеребкуванням зустрілися команди «Карпати» (Берегомет) — «Карпати (Кути) — 0:3 та ФК Рожнів — ФК Мигово — 2:1. Отже у фіналі зустрілися «Карпати» (Кути) — ФК Рожнів, в якому перемогу отримали більш досвідченіші карпатівці з рахунком 4:1. Вони і нагороджені перехідним кубком «Карпати» і дипломом І ступеня. У грі за третє місце зустрілися «Карпати» (Берегомет) — ФК Мигово.

Перемогу з рахунком 3:1, аз нею — і третє місце посіли футболісти команди із Берегомета. Крім цього, в турнірі відзначили кращих гравців розіграшу цінними призами. Все це відбувалося, не порушуючи всіх санітарно-епідемічних застережень.

Микола Кушнірук
«Гуцульський край», №25, 19.06.2020 року

Share