Фестиваль «Гірська веселка — 2008»

В м. Косові відбувся VIII районний молодіжний екологічний фестиваль «Гірська веселка», який є, напевно, одним з найбільш масштабних екологічних заходів району.

Організаторами «Гірської веселки — 2008», як і в попередні роки, виступили сектор у справах сім’ї, молоді тга спорту РДА, НПП «Гуцульщина», відділ освіти РДА, Косівський районний і Яблунівський центри дитячої творчості і громадська екологічна організація «Едельвейс».

Необхідно відзначити і значне сприяння проведенню даного заходу з боку Народного дому м. Косова (директор Василь Звіздарик, звукорежисери — Степан Білик і Микола Баранюк) та Косівського інституту ПДМ ЛНАМ (заступник директора училища з виховної роботи Руслана Захарків).

З вітальним словом до учасників фестивалю звернулись заступник голови оргкомітету, головний спеціаліст сектора у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Олександра Шиндро, заступник директора — начальник відділу рекреації та екологічної освіти НПП «Гуцульщина» Анастасія Костюк, методист райметодкабінету відділу освіти РДА Надія Ємець, менеджер програм регіональної благодійної організації «Центр громадських ініціатив» і координатор фестивалю Віктор Барчук, вчений секретар Науково-технічної ради НПП «Гуцульщина» Василь Андріюк.

Василь Андріюк,
вчений секретар НТР НПП
«Гуцульщина»

Share