Легіоново — незабутні враження

Нещодавно я і мої колеги М. І. Кричун, В. М. Крутофіст, С. М. Симотюк, а також група учнівської молоді побували в Польщі, в місті Легіоново.

Поїздка відбулася у рамках проекту «Польсько-український обмін молоддю», котрий фінансував Народний Центр Культури (Польща), який очолює директор гімназії пані Зоя Домбровська.

Незабутні враження від цієї поїздки залишаться у нас на все життя. Вона сприяла не лише взаємному пізнанню двох мов, звичаїв, але й зближенню молоді наших держав.

Дуже вразила екскурсія до Варшави, до музею Шопена, що в Залізовій Волі. Милували око чисті вулиці, сквери, площі. Багато цікавого ми побачили на святі «Дари землі», що проходило в місті Сероцьку. А скільки приємних емоцій, радісних хвилин ми пережили, коли зустрічалися у мерії з президентом міста Легіоново паном Романом!

Щоденні екскурсії, концерти, спільна робота польських га українських учнів над проектами створювали чудовий настрій, дружню атмосферу. Діти хотіли краще пізнати один одного, тому наполегливо вчили мову.

Підсумовуючи роботи над проектами, автор цих рядків презентувала наш навчальний заклад, а юні рожнівчани зачарували поляків українською піснею, веселим танком.

Спільне виконання українських і польських пісень, вечірки, задушевна розмова біля вогнища здружили наших дітей. Тому в день від’їзду ніхто вже не стримував щирих сліз і теплих обіймів.

О. Радиш,
директор Рожнівської
школи-колегіуму

Share