Нова рубрика «Ви маєте право знати»

В житті кожного виникають такі ситуації, коли усвідомлюєш, що твої права порушені, і постає необхідність у доведенні своєї правоти, але ти не можеш відстояти свої інтереси та захистити себе в такій ситуації, тому що не достатньо знаєш свої права.

З часу проголошення незалежності України у громадян з’явилася можливість захисту своїх прав та інтересів як особисто, так і за допомогою кваліфікованих юристів та адвокатів. Та у більшості випадків через матеріальні труднощі сьогодні не кожен в разі необхідності може вдатися до юридичних послуг адвокатів і юридичних служб, та й не завжди в необхідний час поруч буде адвокат, а самостійно захистити себе не можуть тому, що не знають, на що вони мають право згідно з законом.

В зв’язку з цим ми вирішили допомогти громадянам нашого району в цьому питанні, створивши нову рубрику «ВИ МАЄТЕ ПРАВО ЗНАТИ». Дана рубрика має на меті роз’яснити жителям району їх основні права, і як ці права самостійно захистити, якщо виникла така потреба.

Скориставшись правовою інформацією, викладеною в даній рубриці, ви зможете отримати необхідну консультацію з цивільно-правових питань, які так часто виникають у повсякденному житті, а також кваліфіковану допомогу юриста з приводу складання різноманітних документів та позовних заяв. Такі знання допоможуть уникнути зайвих проблем, а в разі виникнення таких проблем дані юридичні консультації допоможуть гідно їх вирішити та заощадити час і кошти.

Відкривши цю рубрику, ми надамо вам правову допомогу із найбільш поширених цивільно-правових питань, які виникають у повсякденному житті, а саме: спадкування, захисту прав споживача, захисту честі, гідності та ділової репутації громадянина, з питань шлюбно-сімейних відносин, купівлі-продажу нерухомості, поновлення на роботі, нарахування пенсії, вирішення господарських спорів та багато іншого.

За допомогою таких консультацій ви зможете самотужки кваліфіковано оформити необхідні вам документи та відстояти свої права в суді, адже в даній рубриці будуть викладені необхідні роз’яснення з посиланнями на відповідні нормативні акти.

На нашу пропозицію відгукнулася і погодилася вести рубрику спеціаліст з правознавства, магістр, працівник Косівської районної державної адміністрації Кулешір Світлана Орестівна, яка буде відповідати на ваші запитання, пов’язані із застосуванням законодавства, та надаватиме безкоштовні юридичні консультації стосовно кожної конкретної ситуації.

В зв’язку з викладеним вище, із своїм письмовими запитаннями правового характеру просимо звертатися у редакцію газети «Гуцульський край».

Share