Ставаймо під прапор ідеї одної!

Ці слова були лейтмотивом святкування 17-річчя незалежності УкраТни, яке відбулося у Народному домі міста Косова.

Незалежність, про яку так мріяли і за яку боролись наші батьки і діди, стала великим випробуванням на силу духу, на вірність Україні. То був нелегкий час, який довів кожному, що перед нами, нинішнім поколінням, — велике завдання: відстояти незалежність рідної держави перед усім світом і перед своїми співвітчизниками, яким полуда наживи заступає високу ідею незалежності України.

Святкування відкрив заступник Косівського міського голови В.Сліпанюк. Як данина пам’яті були покладені квіти до пам’ятника борцям за волю України. З доповіддю перед присутніми виступив заступник голови РДА М. Васкул. З привітанням звернувся заступник голови районної ради С. Перцович.

Прекрасну святкову концертну програму підготували працівники культури району. Серед них слід відзначити зразковий дитячий фольклорний ансамбль Косівської ДШМ «Косівські візерунки», солістку Є.Ткачук, фольклорний колектив «Веселі рожнівчани», народний аматорський ВІА «Джерела», дует І.Бортейчука та Я.Мицкана, тріо скрипалів Косівського Народного дому, ансамбль троїстих музик Трацького Народного дому, Л.Малкович, І.Радиш, Г.Мицкан та В.Палійчука, Л.Ковалюк, танцювальний колектив «Надія» Г.Бойчук, хорову капелу «Діброва».

У той день у Народному домі відбулася виставка мистецьких робіт кращих майстрів Гуцульщини. Особливо вражали вишивки майстрині зі Смодної Галини Крицкалюк.

Шкода, що на це святкування не було запрошено учасників визвольних змагань, що в перших лавах виборювали незалежність, яку нинішнє покоління не завжди вміє цінувати.

Ярослав Тимофійчук

Share