Відлуння війни

На території району продовжують виявляти вибухонебезпечні предмети — боєприпаси часів Другої світової війни, а також сучасні засоби ураження, що випадково стали доступними в результаті халатності осіб, які відповідають за їх збереження.

Так, 9 серпня в с. Шешорах було виявлено ручну гранату Ф-1, в смт. Кутах

— мінометну міну 88 мм; а 16 серпня в с. Уторопах виявлено мінометну міну 88 мм, в с. Старих Кутах
— артилерійський снаряд 45 мм. Ці вибухонебезпечні предмети належать до часів Другої світової війни, їх було знешкоджено групою піротехніків ГУ МНС України в Івано Франківській області. Шановні жителі району!

У випадку виявлення вибухонебезпечних предметів (ВНП), просимо вас негайно звертатися до Косівського РВ ГУ МНС України за тел.: 2-16-87, 2-46-22

Нагадуємо, що усі виявлені боєприпаси до прибуття піротехнічної групи ГУ МНС не можна рухати та переміщати з місця. Необхідно зупинити будь-які роботи на цій території, не можна допускати сторонніх осіб до небезпечного предмету. Потрібно обгородити місце виявлення ВНП та негайно повідомити про них РВ ГУ МНС.

При виявленні ВНП аоо предметів підозрілого характеру, слід пам’ятати, що тільки безумовне виконання заходів безпеки є гарантом того, що поранення чи загибелі людей не станеться, а небезпечна знахідка
буде знешкоджена.

І. Склепович,
інспектор Косівського
РВ ГУ МНС, старший
лейтенант служби
цивільного захисту

Share