Карпатський байкер-2008

Уже п’ятий рік поспіль напередодні храмового свята Косів вітає байкерів з різних куточків України і багатьох зарубіжних країн. І кожного року цікавішою стає програма фестивалю.

Цьогорічний П’ятий відкритий мотобайкфестиваль «Карпатський байкер-2008» тривав три дні — з 5 до 7 липня. Було так багатолюдно, весело і цікаво, що складалося враження, наче на летовищі в Косові  одночасно відбувалися і велике спортивне свято, і змагання рок-гуртів, і ще один День молоді.

Організатори фестивалю добре продумали все: і облаштування сучасної сцени з прекрасним освітленням, і гарне наметове містечко, в якому розмістилися гості Косівщини, і ящики для сміття, щоб територія завжди була чистою.

Свято відкрили заступник голови РДА М. Васкул і заступник голови районної ради О. Соломченко. Вони привітали учасників фестивалю. Сільський голова Черганівки М. Мицкан вручила хліб-сіль на вишитому рушнику гостю фестивалю. Перед присутнім и виступили організатори фестивалю: президент мото клубу «Хайлендерс» Василь Курищук та співвласник клубу пан Юрек із Польщі.

Вони привітали учасників та висловили радість з приводу того, що вдалося організувати це свято, адже це ще одна змога на теренах Гуцульщини зібрати людей, закоханих у мотоспорт. Треба відзначити чітку, злагоджену і професійну роботу працівників ДАІ та Косівського РВ УМВС.

Гостей фестивалю прекрасними піснями вітали лауреати фестивалю «Яблуневий цвіт». Успіх у глядачів мав і виступ гурту «Повінь» з смт. Кутів. Гарячими оплесками присутні вітали виступ гурту «Гуцули».

На злітній смузі відбувалися показові заїзди байкерів, демонстрація мототехніки. Свято тривало гри дні. Цікаво і весело було всім.

Читайте відгуки про байкерський фестиваль та дивіться фотографії фестивалю «Карпатський байкер-2008»

Я. Тимофійчук

Share