У Шешорах освятили меморіальні пам’ятники загиблим воїнам Вадиму Яровому та Юрію Іванишину

24 червня, у перший день після П’ятидесятниці, у Шешорах Косівської територіальної громади освячували пам’ятні стели двом землякам, які віддали своє молоде життя у боротьбі за волю України.

Меморіальні пам’ятники Вадиму Яровому та Юрію Іванишину встановили на могилі Січовим Стрільцям, місці, яке зберігає пам’ять про українських бійців всіх часів, хто взявся за зброю, став до строю, щоб захистити державу від загарбницьких імперіалістичних зазіхань російських окупантів.

Віддати шану воїнам Світла та пом’янути загиблих тихою молитвою зібралося чимало людей – родини Героїв, духовенство, побратими, односельчани, педагоги та школярі місцевого закладу освіти.

Участь у заході також взяли представники влади – керівник апарату Косівської райдержадміністрації Ірина Іванишин, голова Косівської районної ради Ганна Думітрак, заступник Косівського міського голови Володимир Петричук, староста Шешорського старостинського округу Іван Соколюк, начальник відділу культури та туризму Косівської міської ради Роман Печижак.

Настоятель церкви Святої Параскеви о. Юрій Павличко та о. Євгеній звершили панахиду за загиблими воїнами минулих літ, Героями Небесної Сотні, військовослужбовцями, полеглими в часі АТО/ООС та кровопролитної російсько-української війни.

Священники освятили пам’ятні стели Вадиму Яровому та Юрію Іванишину, встановлені поряд із раніше освяченою стелою молодому юнаку Олегу Габораку, полеглому смертю Героя за волю рідної держави.

«На жаль, у Шешорах місце пам’яті про героїчні сторінки історії України поповнюється новими стелами нашим землякам. Доземний уклін та дяка родинам загиблих за вірних синів України. Пам’ять про Героїв завжди житиме у наших серцях», — з такими словами до присутніх звернувся староста села Іван Соколюк.

У своєму виступі Іван Соколюк подякував місцевому приватному підприємцю Петру Гаврилківу та його дружині Любові за меморіальні знаки воїнам, які родина пожертвувала в знак пам’яті та вдячності землякам.

Цього дня слово також мали о. Євгеній та голова районної ради Ганна Думітрак, а гімназисти Шешорської гімназії імені В’ячеслава Чорновола презентували на заході свій тематичний патріотичний виступ.

Біля меморіальних знаків воїнам засвітили свічки невмирущої пам’яті та поклали квіти шани і дяки …

Пам’ятаємо подвиг кожного! Вічна пам’ять Героям!

Косівська районна військова адміністрація

Share