У Косові провели першість району з волейболу

15 травня Косівські ліцеї імені Михайла Павлика та Ярослава Мудрого гостинно приймали спортсменів-волейболістів: впродовж цілого дня тут проводили першість району з волейболу серед юнаків та дівчат із Косівської, Кутської, Яблунівської та Рожнівської громад. Організаторами змагань виступили Косівська районна військова адміністрація та районна федерація волейболу.

Учасників змагань вітали голова районної федерації волейболу Роман Матейчук, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Іванишин, судді змагань Володимир Смеречинський та Валерій Яковчук-Бесараб.

«Рада бачити так багато дітей, які люблять та вміють грати у волейбол, бо спорт – це здоров’я. Бажаю юним спортсменам чесної гри! Нехай переможуть найвправніші», — зазначила у своєму вітальному слові Ірина Іванишин.

І справді. Гра на волейбольних майданчиках була цікавою. Змагання відбувалися у дружній атмосфері та за чесної конкуренції. За чемпіонський титул у волейболі юнацькі та дівочі команди докладали максимум зусиль, демонструючи добру фізичну підготовку та досконалі технічні навички.

Так, у підсумку змагального дня турнірна таблиця першості району з волейболу має такий вигляд:

Змагання серед юнаків:

  • І місце – ВК Косівської громади
  • ІІ місце – ВК Рожнівської громади
  • ІІІ місце – ВК Кутської громади
  • IV місце – ВК Яблунівської громади

Змагання серед дівчат

  • І місце – ВК Рожнівської громади
  • ІІ місце – ВК Кутської громади
  • ІІІ місце – ВК Косівської громади
  • IV місце – ВК Яблунівської громади

Переможців та призерів змагань нагороджували кубками, медалями та грамотами організаторів першості. Нагородження провели в.о. голови районної військової адміністрації Василь Жмендак, голова районної федерації волейболу Роман Матейчук та суддя змагань Валерій Яковчук-Бесараб.

За вагомий особистий внесок у розвиток волейболу на Косівщині організатори турніру відзначили також ряд активістів, які власним прикладом пропагують здоровий спосіб життя та любов до фізичної культури серед широких верств населення.

Косівська районна військова адміністрація

Share