Земля — наш спільний дім

Науково-технічний прогрес, який відбувається, дає виклики людству та спонукає його замислитися над станом довкілля.

З метою привернення уваги дітей та молоді до проблем, популяризації відповідального споживання засобами мистецтва в Косівському центрі дитячої творчості у співпраці з НПП «Гуцульщина» проведено Фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі на тему: «Земля для нас та для нащадків. Відповідальне споживання заради сталого розвитку».

Лабораторно-практичні дослідження стану води провела спеціаліст НПП «Гуцульщина» Глодова Л.М. на заняттях гуртків «Виготовлення іграшок-сувенірів» при Микитинецькій гімназії, «Образотворче мистецтво» і «Декоративно-прикладне мистецтво» при Вербовецькій гімназії.

Вихованці гуртків «Початкове технічне моделювання», «Виготовлення іграшок-сувенірів», «Писанкарство», «Образотворче мистецтво», «Вироби з сиру», «Декоративно-ужиткове мистецтво» Косівського центру дитячої творчості на конкурс-виставку представили плакати, в яких відобразили екологічні проблеми своєї місцевості, зокрема, проблему засміченості Землі, нераціональне поводження з відходами, неекономне використання електроенергії, води, популяризували сортування сміття, повторне використання відходів, економне ставлення до водних, лісових та природних ресурсів; презентували композиції з вторинних ресурсів, виготовлені з паперу, пластику, дерева, тканини, які можуть бути використані як сувеніри чи предмети вжитку декоративного спрямування.

Вихованці гуртків, студій самодіяльного напряму «Вокальний», «Хореографічний», «Фольклорний», «Театральної студії «16-»», «Ансамблю народних інструментів» на належному рівні виконали пісні, літературні, хореографічні, фольклорні композиції, в репертуарі яких прозвучали твори про природу, рідний край, Землю, Україну. Ведучі програми Калинич Олександра, Строїч Захарій в словах-зверненнях закликали до збереження довкілля.

«Очистимо Землю від бруду і скверни,
Посіємо скрізь доброти й квітів зерна!
Хай буде планета красива й зелена
Для щастя, добра і для тебе й для мене!»

Автор допису: Добросельська Мирослава

Share