Надія на масове відродження Гуцульського коня є!

За ці останні пʼять днів мене багато чого вразило, це просто один з прикладів, але він неймовірно перетинається з нашим сьгоденням і знов нагадує нам, що здатися ми не маємо права. Бо той , хто прийшов на нашу землю, не пощадить нічого українського, геть нічого…

Зараз ми усе більше дізнаємося про злочини радянського режиму та його нащадків, але усі вони переважно стосуються людських життів.. Як зараз, так і тоді коні страждали не менш за людей, і достатньо велику популяцію Гуцульського коня свідомо і підступно намагалися знищити, маючі люту ненависть до усього українського.

Так, наприклад, вчора завдяки історичному екскурсу від чудової пані Ірини ми дізналися про один з жахливих злочинів проти усього живого — здачу «на мʼясо», ліквідацію великого поголівʼя Гуцульського коня у 1930 му році…

Пройшли роки, наслідки цих злочинів не забуті і не забудуться ніколи, але і надія на масове відродження Гуцульського коня є і вона достатньо міцна та обґрунтована. Я впевнена — усе вийде, тому що ця благородна та чудова справа в надійних руках професійних та відданих своїй справі людей!

Ангелина Гольшанська, Юрій Стефурак — натхнення вам, успіхів, удачі в усіх розпочинаннях та нових проектах, енергії, гарного настрою та чудових однодумців!

Усьому запланованому — бути!

Милена Тараненко

Share