Молодіжні ініціативи та заходи

На минулих вихідних у нашому молодіжному просторі «Молодіжна рада Косівської ТГ» було мега активно, а ще — цікаво і корисно!

Молодші практикували свою розмовну англійську у рамках проектних ініціатив ГО «Фонд »Вільні». Дякуємо Марина Мошинська, Ганна Романова за те, що не зупиняєтесь, а генеруєте нові проекти у Косівській громаді.

Тим часом, жінки — корінні косів‘янки та нові мешканки громади працювали, відпочивали, взаємодіяли і просто спілкувались на актуальні теми у рамках 2-х денного тренінгу з психоемоційного відновлення, стресостійкості і пошуку рецептів для внутрішнього балансу.

Захід відбувся завдяки співпраці з Justyna Warecka та громадської організації «W Krainie Źródeł» у рамках реалізації польсько-українського проекту з підтримки жінок і малолітніх дітей в Україні у часи повномасштабної війни, за підтримки «Fundacja Edukacja dla Demokracji» та за кошти «Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności» у рамках програми «Wspieramy Ukrainę».

Окремі слова подяки суперпрофесійній психологині, тренерці Вікторії Кондратюк, яка ділилась цінними знаннями, заряджала і вчила слухати себе, дітей, найближче оточення. Віримо, що наша співпраця буде мати продовження, і ми втілимо з ГО «Крила для Родини» ще не одну корисну справу на теренах Косівщини.

Крім того, вдячні за ініціативу, ідеї та організацію всього процесу Центр раннього розвитку дитини «Junior club», Ольга Волощук за ваші соціально-орієнтовані речі для дітей і матусь.

Відділ промоції, зв’язків і економічного розвитку Косівської міської ради

Share