Робоча група перевіряла стан зимового утримання автошляхів на Косівщині

8-9 січня Косівщину засипало снігом, температура мала аномальний хід, місцями мороз сягав позначки мінус 24 градуси за шкалою Цельсія, спостерігалися значні пориви вітру, снігові замети, ожеледиця.

Така погода взимку додає роботи дорожньо-експлуатаційним організаціям: автошляхи очищають від снігу, захищають їх від снігових заносів, посипають дороги протиожеледними матеріалами. Негода на Косівщині не застала дорожників зненацька: безперебійний та безпечний проїзд автомобільними дорогами у районі намагалися забезпечити оперативно.

Експлуатаційним утримання доріг державного значення у районі займається Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області, місцевого значення – ДП «Дороги Прикарпаття». Підрядні роботи виконує ТзОВ «ПБС», яка має необхідну кількість потужної техніки та запас протиожеледних матеріалів.

10 січня 2024 року, робоча група перевіряла роботу організації-підрядника щодо зимового утримання автомобільних доріг у населених пунктах району. Слід зазначити, що під час снігопаду на дорогах цілодобово чергували фахові працівники, поліція та спецтехніка.

Косівська РДА

Share