За транспортування газу треба платити!

Від своєчасної оплати за розподіл газу залежить безперебійне та безаварійне газопостачання. Адже плата за розподіл — це внесок в стабільність проходження опалювального сезону.

Івано-Франківська філія «Газ-мережі» дякує усім клієнтам, які доклали зусиль до розбудови газорозподільної системи України та вчасно сплачують за розподіл газу.

Стабільна доставка природного газу вимагає цілодобової роботи професіоналів: ліквідація витоків газу 24/7, ремонт і модернізація інфраструктури, підтримка стабільного тиску в мережах та ряд інших робіт. Ці роботи фінансуються з оплати послуги за доставку газу.

Рахунки за розподіл газу в листопаді вже є в Особистому кабінеті (в Інтернеті). Клієнти Івано-Франківської філії «Газмережі» можуть завантажити електронну версію рахунка, не чекаючи паперової платіжки, та скористатись ним для оплати.

Дякуємо усім нашим споживачам, які вчасно розраховуються за доставку газу. Сплачувати за послугу з розподілу газу потрібно до 20 числа кожного місяця.

Плата за доставку газу — це ваша інвестиція у безпеку і стабільне газопостачання ваших домівок. Завдяки сплаченим вами коштам, прикарпатські газовики здійснюють обслуговування, ремонт, модернізацію газорозподільних мереж та обладнання. Ці роботи фінансуються з тарифу на доставку (розподіл) газу.

Наше підприємство є одним із найбільших платників податку в області та районах, а це — економічна безпека держави, виплата зарплат і пенсій громадянам.

Івано-Франківська філія «Газмережі».

Share