Вшанували пам’ять побратима

Прикордонники Мукачівського загону вшанували пам’ять свого побратима, який рік тому загинув у боях за Україну!

Молодший сержант Василь Васильович Гаврилюк служив у Мукачівському прикордонному загоні. Загинув на Луганщині під час відбиття ворожої диверсійно-розвідувальної групи. Це було його останнє завдання, яке він виконав ціною власного життя.

Василь Васильович був справжнім патріотом, мужнім та хоробрим воїном, люблячим батьком двох дітей, коханим чоловіком і турботливим сином. Він без вагань став на захист рідної землі!

Пам’ять про Василя Гаврилюка завжди житиме у серцях тих, хто пліч-о-пліч стояв із ним на бойових позиціях, усіх тих, хто знав його, любив та чекав на повернення, але, на жаль, не дочекався…

У річницю загибелі Героя у село Яворів приїхали його побратими. Разом із рідними Василя, його друзями та односельцями прикордонники вшанували пам’ять захисника, поклали квіти та запалили лампадки на його могилі. Підполковник Роман Павловський оголосив наказ Голови Держприкордонслужби щодо зарахування Василя Гаврилюка до списків особового складу Мукачівського прикордонного загону, навічно, — повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Зарахування навічно — ритуал вшанування військовослужбовців, які загинули (померли від отриманих ран), проявили мужність і героїзм під час виконання військового обов’язку. Йдеться про увіковічення пам’яті військовослужбовців, полеглих за свободу і незалежність України, та виховання особового складу на їхніх героїчних прикладах.

«Гуцульський край», №46, 17.11.2023 р.

Share