Петро Ілліч Григоряк

2 листопада внаслідок отриманих поранень помер житель с.Старих Кутів (уродженець Чорногузів), старший солдат, старший оператор взводу спостереження розвідувальної роти військової частини А1815, 1 окремої танкової бригади Петро Ілліч Григоряк.

Поблизу населеного пункту Авдіївка, що на Донеччині, Петро отримав важке осколкове поранення у голову. Лікарі майже місяць боролися за його життя, однак, на превеликий жаль, у лікувальному закладі м. Києва серце Героя зупинилося навіки.

Петро Григоряк народився 21 серпня 1985 року в селі Чорногузи, що на Буковині. Навчався у Чорногузівській ЗОШ. У Кутському професійному ліцеї здобув спеціальність кухаря. Створив сім’ю у Старих Кутах, де й проживав зі своєю сім’єю. Працював на різних роботах.

19 березня 2022 року, незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов добровольцем захищати рідну землю від російських окупантів.

Петро Григоряк відважно боровся з ворогом та щиро вірив у нашу Перемогу і робив усе, щоб наблизити такий омріяний день.

Кутська селищна рада і вся Кутська громада висловлюють щирі співчуття дружині Олені, донечці Вікторії, синові Артуру, матері Парасці, сестрі Анастасії та братові Сергію, родині, близьким і друзям померлого Воїна Петра Григоряка.

Ніколи не пробачимо окупантам жах і біль, які вони принесли на нашу землю.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Кутська селищна рада.

Share