Доземний уклін тобі, Воїне!

28 жовтня на будівлі Космацького ліцею їм. О.Ковча урочисто відкрили меморіальну дошку на честь Івана Прокоп’юка, який загинув рік тому — 29 жовтня.

Іван Миколайович Прокоп’юк народився 26 лютого 1989 року в селі Верхньому Ясенові Верховинського району. Навчався у Буковецькій ЗОШ І-ІІ ступенів. Закінчив Івано-Франківський коледж фізичного виховання. Здобув спеціальність учителя фізкультури, був тренером, займався тхеквондо.

2009 року одружився у Космачі з Іванною Кравчук. У 2011 році у подружжя народився син Артем, а у 2014 році — донечка Яночка.

10 травня 2022 року Івана Прокопюка призвали до лав Державної прикордонної служби України. Воїн мав позивний «Якудза». Служив у 94-му прикордонному загоні.

Загинув 29 жовтня 2022 року в с. Володимирівка Бахмутського району. За особисту мужність і самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету України, Героя посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня.

Меморіальну дошку на честь Захисника відкрили його син Артемчик, донечка Яночка та дружина Іванка.

Отці Ігор і Василь освятили пам’ятний знак. Багато скорботних і теплих слів прозвучало на адресу Героя.

«Болить серце від того, щр Іван побачить нашу Перемогу тільки з небес! Доземний уклін тобі, Воїне! Особлива подяка батькам за те, що виховали патріота; щирі співчуття — дружині, дітям. Ми поділяємо ваше горе і низько вклоняємося вам», — сказав у своєму виступі очільник Космацької громади Дмитро Мохначук.

Скорботною хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять Героя Івана Прокопюка і всіх загиблих захисників України.

Космацький ліцей ім. О.Ковча. Космацька громада.

Share