Вшанували пам’ять Юрія Коб’юка

18 вересня у с. Космачі урочисто відкрили пам’ятну дошку на честь Юрія Кириловича Коб’юка — випускника Космацького ліцею ім. Омеляна Ковча, який 18 вересня 2022 року отримав вогнепальні поранення, несумісні з життям, захищаючи територіальну цілісність України.

Вшанувати пам’ять загиблого прийшли батьки Героя, дружина з дітьми, рідні, друзі, побратими, представники районної і місцевої влади, однокласники та односельчани.

Голова РДА — начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма висловила велику вдячність батькам Юрія Коб’юка за те, що виховали справжнього патріота України: «Ми схиляємо голови перед усіма, хто поклав свої життя заради майбутнього України, хто захищав і захищає рідну землю, хто не побачить перемогу, але зробив усе, аби її наблизити. Хто навіки — з нами. Пам’ятаємо та шануємо сьогодні й завжди імена кожного нашого воїна, кожної нашої захисниці. Слава Україні та її Героям!» — наголосила Наталія Кучма.

Право відкрити пам’ятну дошку надали донечкам Героя, після чого учасники заходу поклали квіти та лампадки до пам’ятного знака.

Священнослужителі провели поминальний молебень та освятили меморіальну дошку.

Юрій Коб’юк віддав найдорожче — своє життя, захищаючи незалежність і свободу України. Відтепер пам’ятний знак на стіні школи буде постійним нагадуванням нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускника освітнього закладу та захисника рідної Батьківщини, — повідомляє Косівська РДА-РВА.

Юрій Кирилович Коб’юк народився 13 травня 1989 року у Космачі. Навчався у Космацькій школі. Служив у Збройних силах України.

Працював майстром лісу Космацького лісництва у ДП «Кутський лісгосп».

На початку квітня 2022 року пішов захищати Україну. Воював у складі полку «Азов». Загинув смертю Героя.

«Гуцульський край», №38, 22.09.2023 р.

Share