Які часи — така й творчість

Щедрі дарунки від Миколая отримали вихованці гуртків Косівського центру дитячої творчості за підсумками обласного і Всеукраїнського етапів конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», який проводили для обдарованих, талановитих дітей наприкінці цього року. Наші гуртківці представили сім художніх робіт і вірш, які вони створили під керівництвом своїх педагогів.

За підсумками обласного етапу конкурсу, у якому брали участь 300 дітей, у номінації «Образотворче мистецтво» другі місця вибороли: Андрій Чорнищук — у старшій віковій категорії за роботу «Поплач за мною, мамо, коли я загину..» та Анна Довбенчук у середній віковій категорії за композицію «Дівоча хоробрість» (керівник Людмила Михайлівна Харук). У номінації «Поезія» перше місце здобула Богдана Касянчук — у старшій віковій категорії за вірш «Без щастя я хочу бути щаслива» (керівник Надія Василівна Кіт).

З нетерпінням усі ми очікували результатів конкурсу національного рівня. Дізналися про них якраз напередодні свята Миколая.

Отож, у номінації «Образотворче мистецтво» перші місця вибороли Андрій Чорнищук з малюнком «Поплач за мною, мамо, коли я загину…» та Анна Стефурак з композицією «Ангел свободи» (студія образотворчого мистецтва, керівник Л.М. Харук). У номінації «Поезія» Богдана Касянчук знову отримала переможне перше місце з віршем «Без щастя я хочу бути щаслива» (фольклорна студія «Едельвейс», керівник Н.В.Кіт).

Безмежно вдячні батькам, дітям за наполегливу працю і бажання навчатися, а поважному журі — за належну оцінку дитячої творчості.

Обіцяємо, що й надалі будемо творити задля мирного майбутнього для наших дітей. Щиро благаємо у святого Миколая, щоб звитяга й слава прийшли із переможним світанком для України.

Людмила Харук,
Методистка Косівського районного центру дитячої творчості.
«Гуцульський край», №1, 6.02.2023 року

Share