Для потреб переселенців

30 квітня на Косівщину знову привезли гуманітарну допомогу для потреб людей, які через війну росії проти України вимушено покинули свої домівки і приїхали до нашого району для тимчасового проживання.

У цьому вантажі було те, чого найбільше потребують тимчасово переміщені особи, зокрема: матраци, посуд. Гуманітарний вантаж доставили в район за сприяння регіонального розповсюджувача гуманітарної допомоги від Міжнародної організації з міграції Івано-Франківського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка в особі заступника голови Михайла Ярославовича Січки.

Очільниця Косівської районної військової адміністрації Наталія Кучма зі своїм заступником Романом Дуничем, керівником апарату Іриною Іванишин, головами територіальних громад району організували перенаправлення цієї гуманітарної допомоги до Косівської, Яблунівської, Кутської, Рожнівської та Космацької територіальних громад, а також — Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, де проживають тимчасово переміщені особи.

Керівництво Косівської РВА висловлює вдячність за підтримку та неодноразово надану гуманітарну допомогу Івано-Франківській обласній військовій адміністрації, Міжнародній організації з міграції, Івано-Франківському обласному об’єднанню Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, Благодійному фонду «Підгір’я» та благодійній організації «Благодійний фонд «Рокада».

За повідомленням Косівської районної військової адміністрації.

Share