Зливи наробили біди

Від проливних дощів 7 липня потерпіли Яблунівська та Косівська територіальні громади: розмило дороги, підмило опори мостів, підтопило домогосподарства. Через сходження дощових вод і селевих потоків на деяких ділянках автодоріг було обмежено рух транспорту.

У Пістині, на присілку Царина, зруйновано автомобільний міст.

Ситуацію на місцях, де вода завдала найбільшої шкоди, вивчала робоча група на чолі з головою РДА — начальником районної військової адміністрації Наталією Кучмою.

За результатами виїзду Наталія Кучма терміново скликала позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Доповідали Яблунівський селищний голова Юрій Коваль, заступник Косівського міського голови Володимир Петричук, представники галузевих служб і відділів.

Найскладнішою була ситуація у Яблунівській територіальній громаді.

«Ускладнено проїзд на дорозі державного значення сполученням Стопчатів — Мишин. До понад 100 домогосподарств у Акрешорах немає проїзду. В Уторопах довелося евакуювати літнього чоловіка. Дві сім’ї у Стопчатові відселили з їхніх будинків. Вдячний за оперативність та злагоджену роботу рятувальникам і поліцейським», — доповів Яблунівський селищний голова Юрій Коваль.

Для подолання наслідків стихії голова районної комісії з питань ТЕБ та НС Наталія Кучма дала ряд доручень головам Яблунівської та Косівської територіальних громад, філії «Кутське лісове господарство», ДСГП «Ліси України», Косівським районним відділам ГУНП та ГУ ДСНС в області.

Об’єкти, які зазнали пошкоджень чи руйнувань внаслідок дощу, обстежила Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області.

За повідомленням Косівської РВА.

Share