Розважили дітей загиблих воїнів

За ініціативи голови Косівської районної державної адміністрації — начальника районної військової адміністрації Наталії Кучми у. Косівському центрі дитячої творчості (ЦДТ) влаштували веселе чаювання.

Гуртківці центру разом зі своїми наставницями Оксаною Соколюк і Надією Кіт гостинно вітали у себе в гостях дітей захисників України, батьки яких полягли смертю Героїв у боротьбі за свободу і мир на рідній землі.

Захід організували для дітей віком до семи років у рамках соціального проекту «Турбота про родину Героя», ініційованого начальником Івано-Франківської ОВА Світланою Онищук, та за підтримки очільниці виконавчої влади району Наталії Кучми.

Фахівці РЦДТ підійшли відповідально до цього доручення — вирішили зробити гостини у формі чаювання. Пані Марія Радиш спекла для дітей три величезних і дуже смачних торти. Психологиня Оксана Соколюк підготувала цікаву ігрову програму і провела її разом зі своїми помічницями: культорганізаторкою Надією Кіт і вихованками театральної студії «16-» Вікторією Гальчук та Антоніною Мосейчук.

У колі нових друзів діти полеглих Героїв почувалися весело. Повсюди лунав щирий дитячий сміх, малята жартували, приміряли капелюхи казкових героїв, танцювали, гралися кульками та разом зі своїми мамами ласували смаколиками і запашним чаєм.

Додому гості поверталися не з порожніми руками. Наталія Кучма подарувала кожній дитині солодощі та пам’ятні подарунки. Отримали малята і гостинці бід центру дитячої творчості.

Наталія Кучма подякувала Оксані Соколюк та Надії Кіт за майстерно організований захід, співпрацю та повсякчасну готовність допомогти родинам загиблих Героїв.

Веселий сміх, життєрадісні обличчя, щастя у дитячих очах — такі непідробні емоції вселяють тверду віру в те, що нас, сильних українців, ніколи не здолати.

За повідомленням районної військової адміністрації та центру дитячої творчості.

Share