Колєдочка лунала — Бога прославляла

12 лютого на парафії Преображення Господнього с.Старих Кутів Косівського деканату вперше відбувся фестиваль колядок і щедрівок під назвою «Колєдочка лунає — Бога прославляє».

На запрошення адміністратора парафії’, отця Юрія Корпанюка, у заході взяли участь церковні та молодіжні колективи Косівського деканату: МХС церкви Преображення Господнього «Діти милосердя» с.Старих Кутів; дитячий церковний хор парафії Св. Василія Великого м. Косова (кер.С.лазован); молодіжний церковний хор «Діти Світла» парафії Різдва Пресвятої Богородиці с.Тюдова (кер.Л.Миронюк); церковний хор парафії Св.Василія Великого с.Рожнова (кер.Я.Прокопів); церковний хор парафії Преображення Господнього с.Рожнова (кер.С.Лазован) і церковний хор парафії Пресвятої Трійці селища Кутів (кер. І.Клим).

Фестиваль розпочався з благословення декана о.Романа Іванюлика, після чого прозвучав духовний гімн України «Боже Великий, єдиний» у виконанні церковного хору парафії Преображення Господнього під керівництвом Ольги Чепелюк.

Глядачі гучними оплесками зустрічали та проводжали всіх учасників фестивалю — від найменших діточок до найстарших колективів. Кожен виступ захоплював розмаїттям мелодій і щирих віншувань. Хоровий спів проникав у серця усіх присутніх, дарував кожному тверде переконання, що Україна — є і буде. Ніхто і ніколи не здолає наш український дух.

Фестиваль завершився спільною колядою «Добрий вечір тобі, пане господарю», під супровід народного аматорського ансамблю бандуристок «Сонячна струна» селища Кутів.

Наприкінці фестивалю адміністратор парафії о. Юрій привітав усіх учасників, гостей і парафіян, після чого спільно з отцями вручили кожному колективу відповідний диплом і передали естафету фестивалю парафії Пресвятої Трійці селища Кутів.

Після завершення заходу зробили спільне фото (див. на 1-й стор.) та запросили всіх учасників і гостей на святкову трапезу.

Цей фестиваль подарував усім присутнім велике задоволення, позитивні емоції і ще раз підкреслив, як важливо берегти традиції та звичаї нашого краю, особливо в теперішній нелегкий час. Дякуємо всім організаторам, парафіянам, учасникам і гостям за підготовку, виступи, коляду, віншування та смаколики!

Парафія Преображення Господнього с. Старих Кутів.

Share